Cena půjčky

Pro Čechy, kteří se ocitli v situaci, že uvažují o půjčce je nejdůležitější cena půjčky. Více než 4% obyvatel ČR považuje za důležité jak snadno a rychle půjčku vyřídí a získají. Pokud lidé o půjčce jen uvažují, zajímá je cena. V případě, že potřebují opravdu rychle půjčku, nechají se nalákat na nabídku rychlé půjčky, kde není rozhodující cena, ale rychlost.

Studentská půjčka

Celková cena půjčky se u jednotlivých společností může lišit i o 20 000 kč a více. Často se do situace, kdy potřebují půjčku ocitli i studenti. Studenti si obvykle mohou půjčit za výhodnějších podmínek než zaměstnanci. Půjčit si mohou obvykle od 5000 do 600 0000 na výměnné pobyty, pořízení bydlení, studentská skripta a školné. Některé banky studentům poskytnou odklad splacení jistiny do doby než úspěšně dostudují. Cena půjčky pro studenty se prodraží třeba u Mbank, která požaduje pojištění proti neschopnosti splácet. K získání půjčky potřebujete jen dva doklady totožnosti, potvrzení o studiu. U vyšších částek je potřeba souhlas rodičů či jejich ručení za úvěr.

Nebankovní půjčka

U nebankovních půjček se cena půjčky může díky nejrůznějším poplatkům výrazně navýšit. Před samotným sjednáním půjčky doporučejeme si přečíst obchodní podmínky a smlouvu o úvěru a seznámit se se všemi poplatky spojenými s půjčkou. Pokud vás obchodní zástupce odmítne s těmito náležitostmi seznámit, poohlédněte se po půjčce jinde. Ideální je vybírat si půjčku u prověřených nebankovních společností. Pomůže vám s tím třeba online srovnání půjček, které spolupracuje se zákazníky ověřenými společnostmi a nemůže se vám tak stát, že příjdete o peníze. Srovnání půjček je rychlé, nezávazné a zdarma. Po zadání parametrů půjčky do speciální kalkulačky si pár minutek počkáte na výsledek a sami posoudíte, zda se vám nabídka líbí či naopak. V případě, že ano, můžete si o půjčku ihned požádat. Po kliknutí na tlačítko budete přesměrování na formulář k půjčce, který stačí vyplnit a pak už jen počkáte, zda vám půjčku schválí nebo ne.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup