Čerpání půjčky

Rozhodli jste se pro rychlou půjčku ? Víte, kolik vám půjčí, kolik vrátíte, ale nevíte, jakým způsobem bude provedeno čerpání půjčky ? Výběr je na vás. Nebankovní společnosti, které nabízejí rychlé půjčky se ve snaze předčit konkurenci snaží nabízet nejrůznější možnosti čerpání půjčky.

Způsoby čerpání půjčky

Nejčastějším a stále klasickým způsobem je bezhotovostní převod na účet. Na druhém místě je zasílání peněz poštovní poukázkou. Poměrně novým způsobem je možnost čerpání půjčky z blesk peněženky nebo výběr na terminále Sazky. Některé společnosti vám nabízejí také možnost půjčku si nechat schválit a peníze čerpat až podle potřeby. Pokud neodoláte slevám v obchodě dva týdny po schválení půjčky, jednoduše si sms zprávou zažádáte o její výběr.

Jak půjčku získám

K získání rychlé půjčky musíte splnit jen pár podmínek. Věk nad 18 let, stabilní příjem – jakýkoliv, trvalé bydliště na území české republiky a také musíte mít vlastní bankovní účet a ve většině případů i funkční mobilní telefon.

O půjčku si požádáte pomocí online formuláře nebo prostřednictvím sms zprávy. Zadáte vaše údaje, parametry půjčky a počkáte na schválení půjčky. Některé společnosti před odesláním nebo schválením půjčky vyžadují odeslání verifikačního poplatku 1 kč na jejich bankovní účet. Na půjčku zapomeňte v případě, že máte exekuce nebo podaný návrh na oddlužení neboli insolvenci. Půjčky jsou schvalovány individuálně a není vyloučeno, že pokud neprojdete u jiné společnosti, nevýjdou vám vstříc v další. Získat tuto rychlou půjčku je opravdu velmi snadné.

Nevýhodou je, že si můžete půjčit pouze menší částky a splatnost je maximálně jeden měsíc. Některé firmy nabízejí novým zákazníkům bezúročnou půjčky – první půjčku zdarma. Zde je čerpání půjčky jednoduché. Půjčíte si třeba převodem na účet a vrátíte pouze to, co jste si půjčili.

V případě, že víte, že nemůžete půjčku vrátit včas, je dobré společnost kontaktovat a požádat o její prodloužení. Musíte ovšem uhradit poplatek za prodloužení půjčky, což je až 10% z půjčené částky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup