Creditportal.cz

Rozbila se vám pračka, lednička nebo auto? Chcete si zajet na dovolenou a chybí vám hotovost? Zaregistrujte se na stránkách Creditportal.cz a jednoduše si zažádejte o půjčku. Jste nový zákazník? Získejte až 5 000kč. Pokud půjčku řádně splatíte ve stanoveném termínu, můžete si půjčit až 30 000kč.

Creditportal.cz vám navíc půjčku vyplatí nejen převodem na účet, ale také na čerpacích stanicích EuroOil či převodem na Blesk peněženku. Peníze máte k dispozici do 15 minut od schválení žádosti o půjčku. Při schvalování žádosti je nahlíženo do registru dlužníků, nedokládáte příjem. K vyplnění registračního formuláře stačí vaše osobní údaje. S půjčkou od Creditportal ihned víte, kolik musíte vrátit celkem. Sami si zvolte požadovanou výši půjčky a dobu splacení. Půjčky do výplaty využívají především ženy na mateřské dovolené a začínající OSVČ nebo studenti, kteří mají problém získat půjčku v bance kvůli své krátkodobé platební historii nebo malým příjmům. Creditportal.cz nabízí bezúčelovou hotovostní půjčku. Nikomu nemusíte ukazovat účty, za co jste peníze utratili.


V případě, že nemůžete půjčku splatit včas, kontaktujte zákaznickou linku a půjčku si jednoduše nechejte prodloužit. Vyhnete se tak pokutám za nesplacení půjčky nebo záznamu v registru dlužníků. Za poskytnutou půjčku neplatíte žádné skryté poplatky. S
Creditportal.cz se nemusíte bát si půjčit.


O půjčku u Creditportal.cz může zažádat osoba starší 18 let, občan ČR s platným průkazem totožnosti a vlastním bankovním účtem. Také potřebujete mít zapnutý telefon. Výsledek posouzení půjčky se dozvíte téměř ihned. Podmínky půjčky jsou jasně stanovené a přehledné. Crediportal.cz nevybírá žádné poplatky předem. V případě, že máte u
Creditportal.cz nesplacenou půjčku, další nedostanete do jejího zaplacení. Předejdete tak dluhové pasti nebo dokonce exekucím.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup