Finská půjčka

je nazývaná také jako mikropůjčka, sms půjčka, půjčka do výplaty atd. Jde o druh půjčky peněz, kterou věřitel poskytuje v malých částkách a na krátké období. Nevýhodou těchto půjček je především vysoký poplatek za půjčení. První kdo začal tyto půjčky poskytovat bylo Ferratum ve Finsku – odtud tento vžitý název. Tento způsob půjčování se v čr velice rychle zaběhl a vyhledává ho čím dál více zákazníků.

Kdy je výhodná finská půjčka?

Když potřebujete peníze rychle a jen na krátkou dobu, třeba do výplaty. Mnohé společnosti vám navíc první půjčku poskytnou zdarma bez poplatku. Vrátíte jen půjčenou částku. Půjčit si můžete přes internet nebo pomocí sms zprávy. Vyřízení trvá maximálně 1 hodinu. Peníze můžete použít na cokoliv – dovolená, vybavení bytu, platba za služby, nečekaná oprava auta apod.

Pro koho je vhodná?

Finská půjčka je vhodná pro všechny žadatele starší 18 let, podmínkou je vlastní bankovní účet, platný doklad totožnosti a nesmíte mít exekuce. Pokud tyto podmínky splníte, půjčku získáte snadno. K získání teto půjčky obvykle nepodepisujete smlouvy a nedodáváte potvrzení o příjmu apod. Dokumenty jsou vyžadovány jen v některých případech. Tato půjčka je vhodná především pro ženy na md a začínající podnikatele, kteří neobstojí se žádostí o půjčku v bance.

Kdy je naopak nevýhodná?

Finská půjčka není vhodná, pokud si s ní chcete zaplatit splátku na jiném dluhu, pokud víte, že nezvládnete svůj závazek uhradit nebo pokud máte u dané firmy nezaplacenou půjčku z dřívějšího období.

Jak půjčku získám?

Jednoduše. Vyberte si půjčku podle poskytovatele, jehož nabídka vás oslovila. Přejděte na web a vyplňte údaje o požadované půjčce, kalkulačka vám ukáže, kolik vrátíte. Poté vyplňte osobní údaje a odešlete žádost. Někdy je potřeba odeslat verifikační poplatek ve výši 1 kč pro ověření, zda jste skutečně majitelem účtu. Poté už čekáte na posouzení žádosti. Pokud vám je půjčka schválena, jsou odeslány peníze ihned na váš účet, poštovní poukázkou nebo převodem na blesk peněženku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup