Nebankovní konsolidace půjček

Nebankovní konsolidace půjček je služba nebankovních společností spočívající v sloučení více půjček do jediné. Díky sloučení půjček můžete získat nižší splátky, lepší úrokovou sazbu, delší dobu splácení nebo peníze navíc nad rámec konsolidace.

Kdy konsolidaci využít ?

Nebankovní konsolidace půjček se vám hodí v případě, že máte více půjček, kreditních karet, věcí na splátky najednou a ztrácíte přehled o platbách. Díky konsolidaci platíte jen jednu splátku dohromady. V bance neuspějete se žádostí o konsolidaci, pokud jste pozadu se splátkami. U nebankovních společností obvykle projdete bez problémů. U nebankovní konsolidace bývá žádáno ručení nemovitostí vlastní nebo třetí osoby. Konsolidaci můžete využít také na zaplacení exekucí nebo vyplacení exekucí na nemovitosti.

Výhody nebankovní konsolidace půjček:

není nahlíženo do registrů

nepotřebujete odhad nemovitosti

ručit můžete domem, bytem i objektem k podnikání, někde i pozemkem

nedokládáte příjmy

nepotřebujete ručitele

bez omezení věku

bez poplatků

peníze do několika dní k dispozici

konsolidace všech půjček do 5000 000 kč

Žádost

K vyřízení nebankovní konsolidace půjček musíte splnit několik podmínek – věk nad 18 let, minimálně 2 půjčky, které můžete sloučit a platné doklady totožnosti, také je potřeba mít trvalý příjem.

Nebankovní konsolidace půjček je vhodná pro všechny, kdo mají záznam v registru dlužníků nebo nechtějí dokládat své příjmy.

Pokud si zažádáte o konsolidaci půjček bez registru online, nemusíte chodit nikam na pobočku, veškeré smlouvy vám příjdou poštou nebo je přiveze kurýr, vy je jen podepíšete, doložíte potřebnou dokumentaci a odešlete zpět. Poté vám jsou doplaceny vaše stávající půjčky nebo připsány peníze na váš účet. K podání žádosti nebankovní konsolidace půjček musíte doložit veškeré dokumenty k půjčkám, vyčíslení úvěrů, kopii výpisu z účtu, kopii op, v případě ručení nemovitosti také doklad o vlastnictví nemovitosti, výpis z katastrů nemovitostí, smlouvu o úvěru, katastrální snímek. Vyřízení a podmínky se podobají americké hypotéce. Před podáním žádosti je vhodné porovnat si nabídky více společností z hlediska podmínek konsolidace, délky splácení, RPSN a dalších faktorů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup