Online půjčka od cetelem

Pokud si chcete půjčit peníze prostřednictvím online formuláře, máte dnes na výběr s více možností. Online půjčku získáte obratem, bez nutnosti návštěvy pobočky a bez zbytečného papírování. Díky online systému schvalování půjček dokážete vybavit potřebnou hotovost do 24 hod. Vše přes internet, bezplatně a diskrétně.

Představení společnosti Cetelem

Nebankovní instituce Cetelem poskytuje klientům platební služby na základě povolení k poskytování platebních služeb uděleného Českou národní bankou. V ČR její služby využilo již více než 1,2 miliónu zákazníků.

Cetelem je členem mezinárodní bankovní skupiny BNP Paribas, která disponuje jednou z největších mezinárodních sítí, působí v 80 zemích světa a zaměstnává 200 000 zaměstnanců. Online půjčky patří mezi nejžádanější úvěrové produkty a společnost Cetelem je v tomto segmentu Evropská jednička.

Výhody online půjčky od Cetelem

Mimořádná nabídka online půjčky Cetelem s úrokovou sazbou od 6,39% pa se stala hitem loňské sezóny. Online půjčka Cetelem nabízí pro financování vašich přání tři velké výhody: bezplatná žádost přes internet, atraktivní úrok a bezkonkurenční výši půjčky až do 600 000.

Kromě neúčelové online půjčky vyřídíte v Cetelem i některé účelové půjčky jako např. Financování bydlení, či půjčku na rekonstrukci, úvěr na auto, ale i stále žádané konsolidační půjčky. Doložením účelu získáte zpravidla výhodnější úrok, při výběru neúčelové půjčky vyhrává rychlost vyřízení a lepší dostupnost půjčky bez nutnosti ručení majetkem.

Online půjčka Cetelem je bez vstupních poplatků

S online půjčkou od Cetelem nejsou spojeny žádné další poplatky za vyřízení půjčky nebo za vedení úvěrového účtu. Velkou výhodou této půjčky je skutečnost, že nemusíte nikam chodit, protože si o ni můžete zažádat přes internet prostřednictvím nezávazné žádosti. Cetelem půjčku můžete získat s fixním úrokem již od 8,39% ročně, který se nemění po posouzení úvěru, ani po celou dobu splatnosti úvěru.

Další výhody online půjčky od Cetelemu:

  1. zpracování zda poskytnutí úvěru je bezplatné
  2. půjčka od 20 000 Kč do 300 000 Kč na cokoliv potřebujete
  3. Cetelem neúčtuje žádné poplatky za správu úvěru
  4. možnost předčasného splacení úvěru bez poplatku
  5. bez poplatku za mimořádnou splátku

Online kalkulačka pro rychlé nastavení parametrů

Online žádost slouží zároveň jako kalkulačka pro výpočet splátek půjčky

Online žádost o půjčku obsahuje přehlednou kalkulačku, díky které si můžete nastavit parametry půjčky přesně podle potřeby a možností. Vybrat si můžete délku splácení od 6 do 120 měsíců, nebo stačí zadat maximální výši měsíční splátky a kalkulačka Vám automaticky vypočítá dobu splácení.

Pojištění schopnosti splácet pro případ neočekávaných situací

Vyplněním formuláře získáte všechny potřebné informace o půjčce. Parametry (měsíční splátka, úroková sazba, RPSN, splatnost), které si v kalkulačce nastavíte, jsou konečné a v průběhu schvalovacího procesu již nedojde k jejich změně. Nemusíte se tak obávat žádných dodatečných poplatků ani navýšení úrokové sazby. Ve výsledné měsíční splátce je navíc zahrnuto i pojištění schopnosti splácet pro případ neočekávaných situací. Vyplnění žádosti o půjčku vám nezabere více než 5 min. a výsledek posouzení se dozvíte téměř okamžitě.

Nezávazná online žádost bez jakýchkoliv poplatků

Online půjčka Cetelem je poskytována bez poplatků za uzavření smlouvy nebo vedení účtu. O úvěr požádejte přes internet, žádost se posuzuje online a peníze získáte krátce po podpisu smlouvy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup