Půjčka bez potvrzení příjmů

Sháníte půjčku nebo nad ní uvažujete a hledáte nejjednodušší řešení ? Ideální je půjčka bez potvrzení příjmů. Nabízejí je nebankovní společnosti, ale už i mnohé banky.

Oblíbenou půjčkou a nejvíce žádanou bez potvrzení příjmů je půjčka v hodnotě 20 000 na jeden rok, zejména před vánocemi nebo v sezóně dovolených. Nepotřebujete téměř žádné dokumenty, jen občanský průkaz.

Půjčka bez potvrzení příjmů je ideálním způsobem jak získat peníze snadno a rychle. Půjčka je bez účelová a nikomu nemusíte dokládat, za co jste peníze utratili.

Půjčka bez potvrzení příjmů pro všechny

Pokud nemáte stabilní příjem nebo jej nemůžete doložit, případně máte pouze brigádu či sociální dávky a potřebujete půjčku, pak je půjčka bez potvrzení příjmů pro vás ideální. Mnohé nebankovní společnosti nabízejí půjčky i pro nezaměstnané. Jde většinou o půjčky v řádech jen několika tisíc korun a není potřeba dokládat příjem.

Požádat o ni můžete vyplněním online formuláře, prostřednictvím sms zprávy, pozvat si domů obchodního zástupce nebo navštívit nejbližší pobočku. Stačí mít platný op a zapnutý mobilní telefon a funkční email. Nesepisujete žádné složité smlouvy a schválení půjčky je jen formalita. V případě půjček do 5000 kč vám můžou být peníze vyplaceny ihned na váš bankovní účet, blesk peněženku nebo v hotovosti na ruku.

Splatnost půjček je 7 dní až 2 roky. Záleží u které společnosti si o půjčku zažádáte. Každá má jiné podmínky a požadavky. Tyto půjčky mají vyšší RPSN.

Půjčka se zástavou nemovitosti

Pokud žádáte o půjčku bez potvrzení příjmů s ručením nemovitostí, neplatíte žádné poplatky předem, ale vyřízení trvá 2-5 dní. Záleží na rychlosti s jakou doložíte potřebné dokumenty. Jednou z těchto variant je také americká hypotéka, kterou můžete použít na cokoliv. Můžete ji tedy využít na nákup vánočních dárků, dovolené nebo zaplacení školného či pořízení nového bydlení. Americká hypotéka je velmi dobrá půjčka bez potvrzení příjmů, protože má výhodnější úrokové sazby oproti klasickým úvěrům.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup