Půjčka ihned na účet

Chcete si půjčit peníze a nechcete se zdržovat zbytečným papírováním a složitým vyřizováním půjčky? Jednoduchým řešením je online půjčka ihned na účet.
Můžete si vybrat ze široké nabídky nebankovních i bankovních půjček. Nebankovní společnosti nabízí půjčku ihned na účet půjčku do výplaty, v bance můžete žádat také o kontokorent či kreditní kartu. Tyto peníze máte k dispozici ihned po podpisu smlouvy.

Na co mohu půjčku ihned na účet použít ?

Zpravidla se jedná se o malou částku do 12 000, která pokryje vaše nečekané výdaje do další výplaty. Můžete ji využít na zaplacení složenky, nákup potravin nebo oblečení, nábytku, školních potřeb pro děti. Půjčka ihned na účet je bezúčelová. U půjček ihned na účet nemusíte složitě dokládat žádné dokumenty. Obvykle je však potřeba zaslat ověřovací poplatek ve výši 1 kč, poté je půjčka ihned schválena a vyplacena. Celý tento proces trvá maximálně 60 minut.

 

Jak rychle obdržím peníze ?

Pokud využíváte běžný účet stejné banky jako společnost u které jste získali půjčku, obdržíte peníze na váš účet téměř ihned. Podmínkou schválení půjčky je, aby byl účet vedený na vaše jméno. Půjčka ihned na účet je vhodná, když potřebujete půjčit opravdu rychle. V případě převodu peněz do jiné banky obdržíte peníze do 24 hodin. Pokud vlastní účet nemáte, poštovní poukázkou obdržíte peníze nejdříve za dva pracovní dny.

 

Půjčka bez dokládání příjmů a bez registru


Půjčka ihned na účet je bez dokládání příjmů a nahlížení do registru dlužníků. Společnosti dnes nabízejí také možnost vyplacení půjčky přes terminál Sazka, pomocí blesk peněženky nebo na benzínových stanicích. Půjčku obdržíte rychleji, než stačíte vypít kafe. Pro získání půjčky nesmíte mít exekuci nebo mít podaný návrh na oddlužení. Je potřeba mít stabilní příjem, i když jej nedokládáte. Půjčka má vyšší RPSN. U žádosti o půjčku však vždy víte, kolik musíte vrátit. Výši půjčky a délku splácení si můžete zvolit sami.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup