Půjčka na exekuci

Splacení exekuce půjčkou

Není ničím výjimečným, že se lidé dostávají do finančních problémů. Častokrát za to vůbec sami nemohou. V těch nejhorších případech se ke slovu dostává exekutor, který má právo nakládat s vaším majetkem.

Není to nic příjemné a tuto situaci by opravdu nikdo nechtěl zažít. Pokud jste se ale právě vy dostali do tohoto stavu, kdy byla na vás uvalena exekuce, máme pro vás řešení. Jsou jimi půjčky a úvěru určené na splacení dluhu a zbavení se exekutora.

Kde si půjčit?

Získat půjčku pro běžného člověka není vždy jednoduché. V případě jasných finančních problémů je to téměř nemožné. Pokud byla na vás uvalena exekuce, nacházíte se na takzvané černé listině, jste v registru neplatičů. Běžná banka vám proto půjčku na splacení exekuce určitě nedá. Jediným řešením, které vám zbývá jsou nebankovní společnosti.

Nebankovní společnosti

Získat půjčku od nebankovní společnosti je velmi jednoduché. Stačí občanský průkaz, podepsat výpůjční smlouvu a peníze máte téměř okamžitě k dispozici. Z tohoto důvodu není problém získat půjčku na příklad pro maminky na mateřské dovolené, studenty nebo důchodce. Nevýhodou u nebankovních úvěrů je vyšší úrok a vyšší poplatky za poskytnutí půjčky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup