Půjčka před výplatou

Často se nám stává, že potřebujeme půjčit menší finanční obnos obvykle jen na pár dní do výplaty. Půjčka před výplatou je velmi oblíbený nebankovní produkt. Malé částky si můžete půjčit velmi rychle a bez ručení. Je možné si půjčit částky již od 500 kč.

Výše půjčky se pohybuje v rozmezí 10 000 – 20 000. Úroky jsou však vyšší a forma splácení také může být odlišná od klasických měsíčních splátek, např. do 15 dnů splacení celé dohodnuté dlužné částky, což je velká nevýhoda těchto půjček.

 

Půjčka pro každého

Díky snadnému a rychlému vyřízení můžeme tuto půjčku nazvat také jako rychlá půjčka před výplatou. Tato půjčka je vyhledávána hlavně začínajícími podnikateli, osobami s nízkými příjmy jako jsou mateřská dovolená nebo sociální dávky nebo zaměstnanci ve zkušební době. U této půjčky není třeba dokládat příjem, pouze ve vyjímečných případech. Obvykle však stačí zaslat kopii výpisu z účtu. Díky tomu, že u této nebankovní půjčky není dohled ČNB, její využívání je dostupné pro všechny.Půjčka pro nového zákazníka

Většinou bývá částka první půjčky omezena. Maximální výše je 4999 kč. Pokud ji však řádně a včas splatíte, můžete si další půjčku vzít již výše. Záleží na vaší bonitě a schopnosti půjčku splatit včas. Mnohé nebankovní společnosti nabízí půjčku pro nového zákazníka zdarma. Vrátíte jen to, co jste si půjčili.Půjčka před výplatou – žádost

O půjčku před výplatou požádáte snadno na webových stránkách nebankovní společnosti, která tyto půjčky poskytuje. Stačí se zaregistrovat a vyplnit formulář. Díky registraci máte přístup do svého zákaznického účtu, kde můžete vidět všechny smlouvy a aktuální uzavřené nebo již zaplacené půjčky nebo si rovnou můžete požádat o novou půjčku či její prodloužení.
O půjčku do výplaty si můžete požádat také prostřednictvím sms zprávy z vašeho mobilního telefonu. Toto je však většinou možné až u druhé nebo každé další půjčky. Peníze obdržíte na účet do několika málo minut. Schválení a posouzení půjčky netrvá obvykle déle než 1 hodinu. Rychlost připsání peněz pak závisí pouze na vaší bance.
Půjčka před výplatou je bezúčelová. Záleží na vás, jak peníze využíváte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup