Půjčka zdarma

Půjčka zdarma je nabízená pouze nebankovními společnostmi. Půjčíte si a nemusíte vrátit ani korunu navíc. Půjčku zdarma můžete mít až do 5000 kč na 30 dní. Bez jakéhokoliv rizika si tak vyzkoušíte, jak fungují a jsou spolehlivé krátkodobé půjčky. Půjčka zdarma vás k ničemu nezavazuje. Pokud půjčku včas splatíte, můžete využít nabídku další, zpravidla již vyšší částky k půjčení, ovšem už s úrokem.

Pro koho je půjčka zdarma určena ?

Půjčka zdarma je vhodná pro všechny nové zákazníky, kteří dosud nejsou u dané nebankovní společnosti zaregistrovaní nebo žádnou půjčku u ní dosud nevyužili. Půjčka zdarma je exkluzivní nabídka, kterou můžete využit pouze jednou.

Podmínkou je vrátit půjčené peníze ve stanoveném termínu. V případě žádosti o prodloužení půjčky vaše půjčka přestává být bezúročná. Půjčka je vhodná pro začínající podnikatele nebo maminky na mateřské, protože není potřeba dokládat příjem. Peníze můžete použít podle svého uvážení. Nejčastěji ji zákazníci využívají na platbu nečekaných výdajů spojených s chodem domácnosti.

Jak půjčku získat ?

Pohodlně z domova stačí vyplnit formulář na stránkách s půjčkou a počkat na posouzení žádosti, které probíhá většinou ihned po jejím odeslání. K vyplnění formuláře potřebujete osobní údaje z občanského průkazu, znát číslo svého bankovního účtu, telefon a email.

Po vyhodnocení žádosti vás může kontaktovat pracovník call centra pro ověření nebo doplnění informací. Po odeslání ověřovacího poplatku vám je schválená půjčka ihned vyplacena.

Podmínky pro získání půjčky

Věk 18 – 72 let

Stabilní příjem – mateřská, osvč, důchod, zaměstnání, brigáda

vlastní bankovní účet

nesmíte mít exekuce

funkční telefon

platné doklady totožnosti

Jak zjistím, která půjčka je nejlepší ?

Půjčka zdarma je v nabídce hned několika společností. Jaké má která podmínky a kritéria pro posouzení vaši bonity zjistíte jednoduše podle online srovnání.

Na webu zadáte do speciální kalkulačky výši půjčky a parametry bezúročné půjčky a počkáte pár sekund na nabídku. Pak už jen stačí jednotlivé půjčky porovnat nebo o půjčku rovnou požádat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup