Půjčku dostanete i bez potvrzení o příjmu

Chcete-li si půjčit peníze rychle a nechcete nebo nemůžete dokládat příjem, najde se řešení i pro vás. Nebankovní společnosti nabízejí půjčky bez potvrzení o příjmu. Jsou snadno dostupné pro každého díky mírnějším podmínkám pro posouzení zákazníkovy bonity. Půjčky bez potvrzení o příjmu nejsou příliš výhodné z hlediska poplatků. RPSN může často přesáhnout i 800%. Do 5000 kč jej společnost nemusí udávat. Lidé, kteří jsou ve finanční tísni a potřebují půjčit ihned často ani RPSN či podmínky půjčky neřeší. Důležité je pro ně získat půjčku co nejrychleji.

Půjčka na občanský průkaz

Půjčka na občanský průkaz je nejčastěji malá rychlá půjčka do 15 000 kč bez potvrzení o příjmu. Je velmi rychle vyřízena, zpravidla do jedné hodiny od zaslání žádosti. Peníze vám odešlou ihned po schválení půjčky. K jejímu vyřízení vám stačí údaje z platného občanského průkazu, číslo účtu, telefonní číslo a 1 kč na vašem účtě. Nic víc k získání půjčky není potřeba. Půjčku si můžete nechat vyplatit na účet, poštovní poukázkou, na čerpacíh stanicích, přes terminál Sazka nebo na Blesk peněženku. Tyto převody vyjma poštovní poukázkou trvají jen pár minut a peníze máte k dispozici ihned. Nemusíte se tak bát, že se platba složenky opozdí nebo neodjedete na dovolenou.

Kdo může půjčku bez potvrzení o příjmu získat

Každý, kdo má alespoň nějaký pravidelný příjem. Není třeba dokládat, jen uvést v žádosti o půjčku. Díky jednoduchosti a snadné dostupnosti této půjčky o ní žadají především studenti, ženy na mateřské a začínající podnikatelé. Výhodou je flexibilní nastavení doby splácení. Na poprvé si můžete půjčit u vybraných půjček až 7500 kč bez úročně. To znamená, že vrátíte jen to, co si půjčíte. Pro získání půjčky musíte splnit tyto podmínky:

  • minimálně 18 let
  • vlastní účet
  • nesmíte mít exekuce
  • trvalý pobyt na území ČR
  • minimální příjem
  • nesmíte mít nesplacenou jinou půjčku u dané společnosti

Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup