Půjčky peer to peer, půjčky od lidí lidem

Máte rádi změny a potřebujete peníze? Pak vyzkoušejte půjčky rovnou od lidí peer to peer. Jejich výhodou je rychlé vyřízení. Navštivte aukční portál a vyberte si částku, jakou potřebujete půjčit. Proveďte registraci a vyplňte pravdivě svůj profil. Po jeho schválení si zažádejte o půjčku. Tu vám poskytne soukromý investor nebo hned několik.

Má peer to peer půjčka nějaké výhody a nevýhody?

Je rychlá, můžete si vybrat podle výše úrokové sazby, kterou jste schopni akceptovat. Výhodou těchto půjček peer to peer je, že si můžete vzít nižší i vyšší částku. U vyšších částek je možné ručit nemovitostí. Záleží na vás, jaké máte možnosti. Nevýhodou je nahlížení do registrů. U těchto půjček nejsou poplatky předem. Obávat se ničeho nemusíte. Investoři i žadatelé si půjčky sjednávají na aukčním portále, který dbá na dohlížení pravidel.

Odkud peer to peer půjčky pochází?

Poprvé tento koncept použili ve Velké Británii a poté v USA a dalších zemích. Na základě ekonomické krize banky půjčovaly peníze za přísnějších podmínek a mnoho lidí raději využije soukromý sektor. V České republice si tento způsob půjčování získává stále více zákazníků. Sami si mohou rozhodnout, jak vysoký úrok akceptují, kolik chtějí půjčit. Peníze můžete použít na co chcete a problém nejsou ani částky do deseti tisíc korun. Máte nesplněný sen? Realizujte ho s půjčkou od soukromého investora.

Nebojte se změny a vyzkoušejte peer to peer půjčky. Půjčky bez poplatků předem jsou vyřízeny rychle. Peníze vracíte v měsíčních splátkách. Ty si můžete nastavit jak to vyhovuje vám. Chcete se stát investorem? Je to velmi jednoduché. Stačí se zaregistrovat jako investor. Můžete poskytovat libovolné částky jedné či více osobám, za vámi akceptované úroky. Zaregistrovaní uživatelé jsou prověřeni a poté jim můžete nabídnout své peníze. Je tak minimalizováno riziko, že vám půjčku nesplatí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup