Sms půjčky

Sms půjčky jsou nebankovní produkt pro zákazníky, kteří chtějí půjčku rychle a bez složitého papírování. Sms půjčky jsou většinou pro stávající zákazníky. Se Sms půjčkou si můžete požádat o 500 – 12 000 kč v závislosti na vaší bonitě.


Získat sms půjčku můžete, pokud máte více než 18 let, máte trvalý pobyt v čr, platné doklady totožnosti, stabilní příjem a žádné exekuce.

Vyřízení SMS půjčky


Žádost o půjčku prostřednictvím sms zprávy musíte zaslat v požadovaném formátě. Jak má sms zpráva vypadat najdete na strákách společnosti, která půjčku přes sms umožňuje.
Schválení a posouzení půjčky je obvykle do 60 minut od odeslání sms zprávy.
Sms půjčky si můžete nechat odeslat na běžný účet, poštovní poukázkou nebo přes terminál Sazky. Sms půjčka je bez dokazování účelu použití půjčky.

Výhodná sms půjčka

Sms půjčky získáte snadno a rychle, bez poplatků předem. Nemusíte dokládat potvrzení o příjmu, podepisovat složitě smlouvy. Sms půjčky jsou výhodné řešení, pokud potřebujete urychleně půjčit peníze. Sms půjčku si zvolíte podle svých požadavků. Vyberte si částku a délku splácení.O sms půjčku můžete požádat třeba ze zahraničí.

Nevýhody sms půjčky

jsou vyšší RPSN, krátkodobá splatnost obvykle do 30 pracovních dní a vyšší splátky nebo jednorázové splacení celé částky včetně úroku. Pokud nezvládnete vrátit peníze v termínu, můžete si půjčku prodloužit. Musíte však uhradit poplatek za prodloužení. Obvykle jde o prodloužení o 14 nebo 30 dní.

Žadatelé o Sms půjčky můžou být prověřováni v registru Solus. Pokud však neprojdete u jedné společnosti, neznamená to, že nemůžete získat půjčku u jiné.
Sms půjčky jsou známé také jako mikropůjčky nebo půjčky do výplaty. Firmy zabývajícími se těmito půjčkami přibývají a neustále zlepšují a automatizují své služby tak, aby schválení trvalo jen několik málo minut. Většina společností je registrována u úřadu na ochranu osobních údajů a jejich stránky jsou chráněny bezpečnostními certifikáty. Všechny vámi odeslané data jsou šifrována a nejsou předávána třetí straně. Nemusíte se tedy bát poskytnout své osobní údaje pro schválení půjčky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup