XS půjčka

Společnost Provident přišla na trh s novinkou. XS půjčka s parametry od 2000 do 15 000 kč, která je poskytována na maximálně tři měsíce. Splátky si zvolte týdenní či měsíční. Rovněž si zvolte, zda upřednostníte vyplacení v hotovosti nebo na váš bankovní účet. Stačí vyplnit formulář a budete kontaktováni pracovníkem společnosti, který s vámi probere celý postup vyřízení půjčky. Do 29.9. navíc můžete využít půjčku zdarma. Stačí peníze vrátit do jednoho měsíce.

XS půjčka vyplacena u vás doma

Dáváte přednost půjčce v hotovosti? XS půjčka je vyplacena u vás doma při návštěvě pracovníka společnosti. Ten s vámi probere náležitosti půjčky a podepíše smlouvu, poté vám peníze vyplatí ihned na ruku. Nehradíte žádné poplatky předem, takže vám vyplatí celou schválenou částku. Nepotřebujete ručitele, spolužadatele ani zástavu. K vyřízení je potřeba mít platný doklad totožnosti a doklad k ověření adresy, třeba nájemní smlouvu.

XS půjčka má své pro i proti

Výhodou půjčky je možnost si zvolit částku a způsob vyplacení půjčky. Další volbou, kterou můžete provést sami je počet splátek a frekvence splácení. Půjčka je neúčelová, takže peníze můžete použít na nákupy, nejnutnější výdaje nebo třeba na studium či dovolenou. Naopak nevýhodou je pevně stanovená doba do kdy musíte peníze vrátit. Maximální částka, kterou vám půjčí je patnáct tisíc korun. Počítejte také s vyšším úročením. Chcete si vybrat půjčku co nejlevněji? Využijte online srovnání, které je zdarma a nezávazné.

XS půjčka vám ušetří mnoho starostí, pokud potřebujete půjčit rychle a s minimálním papírováním. Poskytuje ji společnost Provident, která v ČR působí od roku 1997. Za tu dobu si získala tisíce spokojených zákazníků. Nečekejte zde nepřehlednou smlouvu nebo skryté poplatky. Vždy máte dokonalý přehled o vašich splátkách i dlužných částkách. Není nahlíženo do registrů a nedokládáte své příjmy. Půjčka je ideální nejen pro zaměstnané, ale i pro rodiče na mateřské, začínající podnikatele nebo seniory.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup